Наші послуги

Співпраця

Купимо Вашу техніку

Техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Курси валют

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Голосування

Вам подобається дизайн сайту
Дуже
Добре...
Так собі...
Ні
Що таке дизайн?
  результати

РЕМОНТ ТЕЛЕВІЗОРІВ

 

Сучасний LCD телевізор - це високотехнологічний пристрій, що має багато функцій, ми купуємо його не на два-три роки, а, як мінімум, років на шість-сім. Звичайно, LCD телевізори, це відмінна річ, надійна, але вона як і будь-який інший пристрій - ламається.

Головною причиною несправності монітора є старіння і/або низькоякісні деталі. Недорогі телевізори мають слабкі роз'єми і погану якість пайки. У зв'язку з цим виникає місцеве розігрівання і швидке окислення - це призводить до втрати контакту. Проявляється це в затримці при включенні телевізора, погіршенні якості зображення, появі брижів на екрані.

 

                  

 

Також часто телевізори ламаються при перепадах напруги. При незначному стрибку в мережі виходить з ладу сам блок живлення, не ушкоджуючи інші блоки телевізора. Усувається така поломка ремонтом або заміною блоку живлення в Lcd телевізорі.

 

Якщо на телевізор потрапила вода або будь-яка інша рідина - необхідно максимально швидко вимкнути його з розетки. Чим швидше після проникнення вологи в телевізор Ви привезете його в сервіс - тим швидше і дешевше буде вартість ремонту.

 

Скарги власників LCD телевізорів нерідко зводяться до великої кількості статичних пікселів, тобто тих пікселів, які не міняють свій колір (так звані "биті"). В даному випадку ремонт LCD телевізора неможливий оскільки "биті" пікселі є виробничим дефектом, і більшість виробників вказують приблизну "нормальну" кількість "битих" пікселів на екрані телевізора.

 

Послуги ремонту LCD телевізорів у Львові від спеціалізованого сервісу – ВАШ СЕРВІС.

 

Ми надаємо послуги ремонту LCD телевізорів, знаємо специфіку і особливості їх ремонту, використовуємо оригінальні запчастини. Освоєний компонентний ремонт вузлів LCD телевізорів. Після ремонту телевізора робиться налаштування вузлів згідно сервісної документації від виробника.

 

Наші майстри роблять наступні роботи з ремонту LCD телевізорів:

Діагностика телевізорів для подальшого ремонту

Заміна і ремонт блоків живлення

Ремонт або заміна матриць телевізора

Ремонт/заміну ламп підсвічування або інвертора

 

Наші спеціалісти відмінно розбираються в поломках LCD телевізорів. Ми зможемо зробити якісний і швидкий ремонт будь-якого lcd телевізора, будь-якого виробника: Panasonic, Samsung, Philips, Thomson, LG, Supra, Toshiba, Sony, Sharp.