Наші послуги

Співпраця

Купимо Вашу техніку

Техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Курси валют

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Голосування

Вам подобається дизайн сайту
Дуже
Добре...
Так собі...
Ні
Що таке дизайн?
  результати

Ремонт дзеркальних фотоапаратів

Дзеркальні фотоапарати - це складна і, в той же час, тендітна система оптичних та цифрових вузлів. Через свої конструктивні особливості вони більш схильні до поломок, ніж фотоапарати-мильниці.


Дуже важливо, щоб ремонт дзеркальних фотоапаратів проводився досвідченими фахівцями високої кваліфікації на спеціалізованому обладнанні. Без глибоких знань в мікроелектроніці, оптиці і мініатюрною механіці фотоаппаратурі може бути завдано незворотної шкоди.
Найбільш частою проблемою дзеркальних фотокамер є вихід з ладу затвора. Також часті поломки викликає попадання вологи і бруду (піску) всередину фотоапарата. Різних ушкоджень найбільш схильні репортерські камери, які зазвичай працюють в умовах агресивного середовища і постійно піддаються впливу ударів, падіння, попаданню пилу у вітряну погоду і вологи в дощову. Внаслідок падіння можуть розбитися дисплей або об'єктив, а також порушитися робота тонкого механізму стабілізації зображення.


Фахівці компанії «Ваш сервіс» виконують ремонт дзеркальної фототехніки будь-якого ступеня складності. Комплекс послуг з ремонту включає в себе:


- Ремонт системи управління;
- Заміна дисплея фотоапарата;
- Заміна корпусу фотоапарата;
- Заміна материнської плати;
- Заміна модуля спалаху;
- Заміна об'єктива фотоапарата;
- Заміна редуктора об'єктиву;
- Гасіння битих пікселів;
- Заміна затвора;
- Заміна шлейфів;
- Заміна кнопок і клавіш;
- Заміна власника карти пам'яті;
- Налаштування системи автофокусу.


Ремонт об'єктивів дзеркальних фотоапаратів має свої особливості. Слід враховувати, що прості і недорогі об'єктиви іноді вигідніше і простіше замінити на новий, так як вартість ремонту може виявитися вище ціни такого ж або аналогічного об'єктива.