Наші послуги

Співпраця

Купимо Вашу техніку

Техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Курси валют

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Голосування

Вам подобається дизайн сайту
Дуже
Добре...
Так собі...
Ні
Що таке дизайн?
  результати

Ремонт компактних фотоапаратів

Ремонт цифрових фотоапаратів - робота високотехнологічна і вимагає не тільки високої кваліфікації самого майстра, а й спеціального устаткування. Причиною несправної роботи цифрових фотоапаратів в 87% випадків є недбале поводження з цією технікою самих власників.

Для того, щоб по своїх робочих характеристиках відремонтований фотоапарат нічим не відрізнявся від нового, за допомогою спеціального обладнання проводиться діагностика з використанням професійних програм виробників цифрової техніки і високоточних вимірювальних пристроїв. Так що, прохання до знайомого майстра «подивитися фотоапарат як-небудь вдома» втрачає всякий сенс і вигоду. Фахівець високої кваліфікації, швидше за все, відмовиться ремонтувати техніку без спеціалізованого обладнання, а любителю такий ремонт не варто довіряти.


Близько 70% випадків ремонту фотоапаратів доводиться на усунення несправностей об'єктива. Оскільки об'єктиви сучасних фотоапаратів поєднують в собі не тільки оптичні, але і електронні вузли, їх пристрій вважається не менш складним, ніж сама камера. Тому і вартість їх ремонту досить висока.

Пошкодження можуть бути трьох ступенів:
- Незначні: відновлення, що не вимагає великих трудовитрат;
- Середні: більш трудомісткі і вимагають заміни запчастин;
- Фатальні: у таких випадках техніка або не піддається ремонту, або ремонтувати виріб стає просто невигідно.
Складність поломки і необхідні трудовитрати для її ліквідації визначаються фахівцем безпосередньо при здачі фотоапарат у ремонт, якщо власник точно знає її причину. Коли причина несправної роботи не зрозуміла, вдаються до сучасної діагностики цифрової техніки.


Найчастіше неполадки в роботі об'єктива викликані забрудненням, виходом з ладу приводу і блоків лінз. Внаслідок падіння фотоапарата і попадання піску всередину об'єктива привід механізму об'єктиву може заклинити, що призводить до неможливості твори зйомки. У цьому випадку настійно не рекомендується самостійно розбирати фотоапаратуру або намагатися вручну перевести положення об'єктива. Подібні дії можуть тільки погіршити стан цифрової техніки і збільшити вартість ліквідації її поломки.


Пам'ятайте, що спроба відремонтувати об'єктив силами майстра-аматора може не увінчатися успіхом і підвищити вартість ремонту на 50-70%!


У нашому сервісному центрі тестування фотоапаратури здійснюється на спеціалізованому обладнанні, за допомогою якого визначається точна причина та проводиться подальша настройка блоків лінз після ремонту.
На такому обладнанні «ВАШ-СЕРВІС» здійснює комп'ютерну діагностику і здійснює ремонт плазмових телевізорів, ремонт ноутбуків, КПК, МР3/МР4-плеєрів.

Підготувати фотоапарат до здачі в ремонт слід так:
- Витягніть картку пам'яті;
- Зарядіть акумулятор (по можливості);
- Зніміть всі ремені та шнурки з корпусу фотоапарата;
- Візьміть з собою обладнання, у взаємодії з яким виявлені неполадки: кабелі, спалахи, зарядні пристрої.