Наші послуги

Співпраця

Купимо Вашу техніку

Техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Курси валют

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Голосування

Вам подобається дизайн сайту
Дуже
Добре...
Так собі...
Ні
Що таке дизайн?
  результати

Ремонт об'єктивів

Сучасний об'єктив - це складна система оптичних лінз, механіки та цифрової електроніки, за допомогою якої зображення проектується на фоточутливий матеріал.Несправна робота об'єктива може бути пов'язана з недотриманням правил експлуатації або зберігання фотоапаратури самим власником. Потрапляє всередину механізму об'єктиву пил впливає на роботу механічних вузлів (шестерень редуктора затвора). Волога ж виводить з ладу електроніку. Також часто наслідком падінь і ударів є несправність роботи п'езодвигуна, що призводить до скарг клієнта на поломку автофокусу.

Комплекс ремонтних робіт по об'єктиву звичайно включає в себе:
- Видалення старого мастила;
- Чищення пелюсток діафрагми від масла;
- Чищення лінз від пилу;
- Нанесення нового мастила;
-
Відновлення об'єктива після фізичних ушкоджень;
- Відновлення об'єктива після потрапляння у воду;

При останній події не можна втрачати дорогоцінного часу - відразу ж несіть об'єктив в майстерню. Після 10 днів з моменту намокання діафрагму починає роз'їдати іржа і призводить до стану втрати весь об'єктив вже через три тижні. Процедура відновлення допоможе зберегти об'єктив і позбавить Вас від необхідності повної його заміни.

                          

Після ремонту об'єктив проходить процедуру тестування і потрапляє до власника у робочому стані. На всі ремонтні роботи надається ГАРАНТІЯ.