Наші послуги

Співпраця

Купимо Вашу техніку

Техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Курси валют

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Голосування

Вам подобається дизайн сайту
Дуже
Добре...
Так собі...
Ні
Що таке дизайн?
  результати

Чистка матриць фотоапарата

Як кажуть фахівці, чищення поверхні скла низькочастотного фільтра «показана» цифровим фотоапаратам у разі, якщо користувач помічає на вироблених знімках темні плями або крапки в певному місці. Це і є чужорідні тіла, що осіли на низькочастотному фільтрі, що встановлений перед інфрачервоним світлофільтром і самою матрицею.

Деякі виробники дзеркальної фотоапаратури оздоблюють цю техніку системою, так званого, фізичного «струсу» фільтра. Під час включення / відключення фотоапарата або після зміни об'єктиву від п'езо елемента передається струс низькочастотному фільтру, що дозволяє трохи очистити його від механічних частинок і пилинок. Однак, така передбачливість виробників не ефективна на всі 100%.

Якщо плями і крапки на знімках не видно, то й чищення низькочастотного фільтру не потрібна. Навіть з метою профілактики не варто зайвий раз розбирати фотокамеру. Такого роду забруднень можна уникнути, дотримуючись основних рекомендацій:

- Закривайте захисної кришкою не приєднаний до фотоапарата об'єктив, при установці кришки переконайтеся в її чистоті;
- Зберігання фотоапарата, об'єктивів і інших аксесуарів повинно відбуватися в чистому місці;
- Досвідчені професіонали воліють зберігати фотоапаратуру у вологонепроникних пластикових чохлах або сумках, що значно зменшує вірогідність попадання пилу і вологи всередину механізмів;
- З обережністю і акуратністю міняйте об'єктиви фотокамер на відкритій місцевості.

Якщо на знімках плями і частки все ж спостерігаються, то провести чистку матриці фотоапарата все ж таки необхідно, і довірити цю операцію краще досвідченим працівникам сервісу, оскільки головний ризик, пов'язаний з чищенням механізму матриці - це пошкодження її поверхні. А ця несправність вже «не лікується» і призводить в непридатність весь фотоапарат.

Послуга професійного чищення низькочастотних фільтрів (чищення матриці) дзеркальних фотоапаратів здійснюється нашим сервісом. За результатом процедури чищення Ви застраховані від пошкодження матриці фотокамери.

«ВАШ СЕРВІС» гарантує якісну і безпечну чистку матриць дзеркальних фотоапаратів, в результаті якої фотознімки Вашої камери знову будуть на висоті!