Наші послуги

Співпраця

Купимо Вашу техніку

Техніку, яка не підлягає ремонту. А саме - цифрові фотоапарати, ноутбуки та іншу техніку за домовленістю.

Курси валют

Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…

Голосування

Вам подобається дизайн сайту
Дуже
Добре...
Так собі...
Ні
Що таке дизайн?
  результати

Рекомендації

Ось кілька порад, слідуючи яким Ви зможете підтримувати фотоапаратуру та іншу техніку у відмінному робочому стані довгий час:

1. В першу чергу ні в якому разі не використовуйте для роботи з фотоапаратом звичайні батарейки, наслідки попадання у фотоапарат електроліту бувають фатальними і як правило призводять до великих фінансових затрат або повної заміни пристрою:

2. Фотоапарат потрібно зберігати в чохлі або в місцях, де він не буде стикатися з іншими предметами і буде захищений від пилу. Також прагніть вибирати важкодоступні для дітей місця для зберігання фотокамер.
3. Якщо намотати ремінець від фотоапарата на руку це може захистити його відокремлення й удару.
4. Не фотографуйте в мокру або навіть трохи вологу погоду. Незначна вологість здатна потрапляти всередину фотоапарата і виводити з ладу його електронні вузли. Ті ж застереження відносяться до зйомок у душових, лазнях, саунах і ванних кімнатах.
5. Бережіть фотоапарат від потрапляння піску і крихт при використанні його на пляжі. Зйомка при сильному вітрі або фотокамера, що лежить біля піску може стати причиною виходу з ладу об'єктива.
6. При роботі об'єктива не бороніть механізму висунення / складання.
Виконуючи запропоновані правила експлуатації, Ви зможете вберегти фотоапаратуру від передчасних ушкоджень та подовжить термін її відданої служби Вам.