Чистка матриць фотоапаратів

Як кажуть фахівці, чищення поверхні скла низькочастотного фільтра «показана» цифровим фотоапаратам у разі, якщо користувач помічає на вироблених знімках темні плями або крапки в певному місці. Це і є чужорідні тіла, що осіли на низькочастотному фільтрі, що встановлений перед інфрачервоним світлофільтром і самою матрицею.

Деякі виробники дзеркальної фотоапаратури оздоблюють цю техніку системою, так званого, фізичного «струсу» фільтра. Під час включення / відключення фотоапарата або після зміни об'єктиву від п'езо елемента передається струс низькочастотному фільтру, що дозволяє трохи очистити його від механічних частинок і пилинок. Однак, така передбачливість виробників не ефективна на всі 100%.

Якщо плями і крапки на знімках не видно, то й чищення низькочастотного фільтру не потрібна. Навіть з метою профілактики не варто зайвий раз розбирати фотокамеру. Такого роду забруднень можна уникнути, дотримуючись основних рекомендацій:

- Закривайте захисної кришкою не приєднаний до фотоапарата об'єктив, при установці кришки переконайтеся в її чистоті;
- Зберігання фотоапарата, об'єктивів і інших аксесуарів повинно відбуватися в чистому місці;
- Досвідчені професіонали воліють зберігати фотоапаратуру у вологонепроникних пластикових чохлах або сумках, що значно зменшує вірогідність попадання пилу і вологи всередину механізмів;
- З обережністю і акуратністю міняйте об'єктиви фотокамер на відкритій місцевості.

Якщо на знімках плями і частки все ж спостерігаються, то провести чистку матриці фотоапарата все ж таки необхідно, і довірити цю операцію краще досвідченим працівникам сервісу, оскільки головний ризик, пов'язаний з чищенням механізму матриці - це пошкодження її поверхні. А ця несправність вже «не лікується» і призводить в непридатність весь фотоапарат.

Послуга професійного чищення низькочастотних фільтрів (чищення матриці) дзеркальних фотоапаратів здійснюється нашим сервісом. За результатом процедури чищення Ви застраховані від пошкодження матриці фотокамери.

«ВАШ СЕРВІС» гарантує якісну і безпечну чистку матриць дзеркальних фотоапаратів, в результаті якої фотознімки Вашої камери знову будуть на висоті!