Ремонт дзеркальних фотоапаратів

Дзеркальні фотоапарати - це складна і, в той же час, тендітна система оптичних та цифрових вузлів. Через свої конструктивні особливості вони більш схильні до поломок, ніж фотоапарати-мильниці.


Дуже важливо, щоб ремонт дзеркальних фотоапаратів проводився досвідченими фахівцями високої кваліфікації на спеціалізованому обладнанні. Без глибоких знань в мікроелектроніці, оптиці і мініатюрною механіці фотоаппаратурі може бути завдано незворотної шкоди.
Найбільш частою проблемою дзеркальних фотокамер є вихід з ладу затвора. Також часті поломки викликає попадання вологи і бруду (піску) всередину фотоапарата. Різних ушкоджень найбільш схильні репортерські камери, які зазвичай працюють в умовах агресивного середовища і постійно піддаються впливу ударів, падіння, попаданню пилу у вітряну погоду і вологи в дощову. Внаслідок падіння можуть розбитися дисплей або об'єктив, а також порушитися робота тонкого механізму стабілізації зображення.


Фахівці компанії «Ваш сервіс» виконують ремонт дзеркальної фототехніки будь-якого ступеня складності. Комплекс послуг з ремонту включає в себе:


- Ремонт системи управління;
- Заміна дисплея фотоапарата;
- Заміна корпусу фотоапарата;
- Заміна материнської плати;
- Заміна модуля спалаху;
- Заміна об'єктива фотоапарата;
- Заміна редуктора об'єктиву;
- Гасіння битих пікселів;
- Заміна затвора;
- Заміна шлейфів;
- Заміна кнопок і клавіш;
- Заміна власника карти пам'яті;
- Налаштування системи автофокусу.


Ремонт об'єктивів дзеркальних фотоапаратів має свої особливості. Слід враховувати, що прості і недорогі об'єктиви іноді вигідніше і простіше замінити на новий, так як вартість ремонту може виявитися вище ціни такого ж або аналогічного об'єктива.