Ремонт фотоспалахів

Вихід з ладу фотоспалахів інколи буває дуже недоречним і викликано найчастіше падінням разом з камерою, закріпленою на штативі. Далі несправності спалаху проявляють себе зовсім по-різному: не зумує, відсутній імпульс, не визначається спалах, перегоріла лампа. Усунути недоліки в роботі фотоспалахів сьогодні не становить особливих тимчасових витрат, за наявності професійного устаткування і досвіду в ремонті.

В усіх сучасних фотоапаратах є вбудований фотоспалах, здатний увімкнутись автоматично для підсвічування переднього плану. Але коли його дії недостатньо, застосовують зовнішній фотоспалах. Контакт для її підключення називається гарячий черевик, при пошкодженні цього елемента спалах може повністю вийти з ладу. Саме несправність черевика є поширеною проблемою ремонту фотоспалахів.

Відновленням роботи спалаху повинні займатися тільки професійні майстри, які знайомі з правилами техніки безпеки. Напруга на накопичувальному конденсаторі фотоспалахи - є більшою 300 вольт. Удар електричним струмом може зашкодити не тільки людині, але і повністю вивести з ладу фотоапаратуру. Щоб уникнути небажаних наслідків накопичувальний конденсатор розряджають після відключення живлення.

Періодична перевірка ламп фотоспалаху та механізму кріплення (черевика) допоможуть підтримувати в робочому стані Вашу фототехніку.


Сервісний центр «ВАШ СЕРВІС» пропонує повний спектр послуг для безперебійної роботи Вашої фототехніки.