Ремонт фотоапаратів

Ремонт цифрових фотоапаратів - робота високотехнологічна і вимагає не тільки високої кваліфікації самого майстра, а й спеціального устаткування. Причиною несправної роботи цифрових фотоапаратів в 87% випадків є недбале поводження з цією технікою самих власників.

Для того, щоб по своїх робочих характеристиках відремонтований фотоапарат нічим не відрізнявся від нового, за допомогою спеціального обладнання проводиться діагностика з використанням професійних програм виробників цифрової техніки і високоточних вимірювальних пристроїв. Тому прохання до знайомого майстра «подивитися фотоапарат як-небудь вдома» втрачає всякий сенс і вигоду. Фахівець високої кваліфікації, швидше за все, відмовиться ремонтувати техніку без спеціалізованого обладнання, а любителю такий ремонт не варто довіряти.

Пам'ятайте, що спроба відремонтувати об'єктив силами майстра-аматора може не увінчатися успіхом і підвищити вартість ремонту на 50-70%!

 

Відремонтуємо фототехніку відомих брендів

Vash_Servis_remont_Nіkon_Canon_Sony_Olympuss

 

Професійні послуги з ремонту цифрових фотоапаратів

Близько 70% випадків ремонту фотоапаратів припадає на усунення несправностей об'єктива. Оскільки об'єктиви сучасних фотоапаратів поєднують в собі не тільки оптичні, але і електронні вузли, їх пристрій вважається не менш складним, ніж сама камера. Тому і вартість їх ремонту досить висока.

Найчастіше неполадки в роботі об'єктива викликані забрудненням, виходом з ладу приводу і блоків лінз. Внаслідок падіння фотоапарата і попадання піску всередину об'єктива привід механізму об'єктиву може заклинити, що призводить до неможливості зйомки. У цьому випадку настійно не рекомендується самостійно розбирати фотоапаратуру або намагатися вручну перевести положення об'єктива. Подібні дії можуть тільки погіршити стан цифрової техніки і збільшити вартість ліквідації її поломки.

Пошкодження можуть бути трьох ступенів:

- Незначні: відновлення, що не вимагає великих трудовитрат;

- Середні: більш трудомісткі і вимагають заміни запчастин;

- Фатальні: у таких випадках техніка або не піддається ремонту, або ремонтувати виріб стає просто невигідно.

Складність поломки і необхідні трудовитрати для їх ліквідації визначаються фахівцем безпосередньо при здачі фотоапарат у ремонт, якщо власник точно знає її причину. Коли причина несправної роботи не зрозуміла, вдаються до сучасної діагностики цифрової техніки.

 

У нашому сервісному центрі тестування фотоапаратури здійснюється на спеціалізованому обладнанні, за допомогою якого визначається точна причина та проводиться подальша настройка блоків лінз після ремонту

 

Підготувати фотоапарат до здачі в ремонт слід так:

- Витягніть картку пам'яті;

- Зарядіть акумулятор (по можливості);

- Зніміть всі ремені та шнурки з корпусу фотоапарата;

- Візьміть з собою обладнання, у взаємодії з яким виявлені неполадки: кабелі, спалахи, зарядні пристрої.