Ремонт телевізорів

 

Сучасний LCD телевізор - це високотехнологічний пристрій, що має багато функцій, ми купуємо його не на два-три роки, а, як мінімум, років на шість-сім. Звичайно, LCD телевізори, це відмінна річ, надійна, але вона як і будь-який інший пристрій - ламається.

Головною причиною несправності монітора є старіння і/або низькоякісні деталі. Недорогі телевізори мають слабкі роз'єми і погану якість пайки. У зв'язку з цим виникає місцеве розігрівання і швидке окислення - це призводить до втрати контакту. Проявляється це в затримці при включенні телевізора, погіршенні якості зображення, появі брижів на екрані.

 

                  

 

Також часто телевізори ламаються при перепадах напруги. При незначному стрибку в мережі виходить з ладу сам блок живлення, не ушкоджуючи інші блоки телевізора. Усувається така поломка ремонтом або заміною блоку живлення в Lcd телевізорі.

 

Якщо на телевізор потрапила вода або будь-яка інша рідина - необхідно максимально швидко вимкнути його з розетки. Чим швидше після проникнення вологи в телевізор Ви привезете його в сервіс - тим швидше і дешевше буде вартість ремонту.

 

Скарги власників LCD телевізорів нерідко зводяться до великої кількості статичних пікселів, тобто тих пікселів, які не міняють свій колір (так звані "биті"). В даному випадку ремонт LCD телевізора неможливий оскільки "биті" пікселі є виробничим дефектом, і більшість виробників вказують приблизну "нормальну" кількість "битих" пікселів на екрані телевізора.

 

Послуги ремонту LCD телевізорів у Львові від спеціалізованого сервісу – ВАШ СЕРВІС.

 

Ми надаємо послуги ремонту LCD телевізорів, знаємо специфіку і особливості їх ремонту, використовуємо оригінальні запчастини. Освоєний компонентний ремонт вузлів LCD телевізорів. Після ремонту телевізора робиться налаштування вузлів згідно сервісної документації від виробника.

 

Наші майстри роблять наступні роботи з ремонту LCD телевізорів:

Діагностика телевізорів для подальшого ремонту

Заміна і ремонт блоків живлення

Ремонт або заміна матриць телевізора

Ремонт/заміну ламп підсвічування або інвертора

 

Наші спеціалісти відмінно розбираються в поломках LCD телевізорів. Ми зможемо зробити якісний і швидкий ремонт будь-якого lcd телевізора, будь-якого виробника: Panasonic, Samsung, Philips, Thomson, LG, Supra, Toshiba, Sony, Sharp.