Ремонт об'єктивів

Сучасний об'єктив - це складна система оптичних лінз, механіки та цифрової електроніки, за допомогою якої зображення проектується на фоточутливий матеріал.Несправна робота об'єктива може бути пов'язана з недотриманням правил експлуатації або зберігання фотоапаратури самим власником. Потрапляє всередину механізму об'єктиву пил впливає на роботу механічних вузлів (шестерень редуктора затвора). Волога ж виводить з ладу електроніку. Також часто наслідком падінь і ударів є несправність роботи п'езодвигуна, що призводить до скарг клієнта на поломку автофокусу.

Комплекс ремонтних робіт по об'єктиву звичайно включає в себе:
- Видалення старого мастила;
- Чищення пелюсток діафрагми від масла;
- Чищення лінз від пилу;
- Нанесення нового мастила;
-
Відновлення об'єктива після фізичних ушкоджень;
- Відновлення об'єктива після потрапляння у воду;

При останній події не можна втрачати дорогоцінного часу - відразу ж несіть об'єктив в майстерню. Після 10 днів з моменту намокання діафрагму починає роз'їдати іржа і призводить до стану втрати весь об'єктив вже через три тижні. Процедура відновлення допоможе зберегти об'єктив і позбавить Вас від необхідності повної його заміни.

                           Remont_ob'ektiva

Після ремонту об'єктив проходить процедуру тестування і потрапляє до власника у робочому стані. На всі ремонтні роботи надається ГАРАНТІЯ.