Рекомендації

Ось кілька порад, слідуючи яким Ви зможете підтримувати фотоапаратуру та іншу техніку у відмінному робочому стані довгий час:

1. В першу чергу ні в якому разі не використовуйте для роботи з фотоапаратом звичайні батарейки, наслідки попадання у фотоапарат електроліту бувають фатальними і як правило призводять до великих фінансових затрат або повної заміни пристрою:

2. Фотоапарат потрібно зберігати в чохлі або в місцях, де він не буде стикатися з іншими предметами і буде захищений від пилу. Також прагніть вибирати важкодоступні для дітей місця для зберігання фотокамер.
3. Якщо намотати ремінець від фотоапарата на руку це може захистити його відокремлення й удару.
4. Не фотографуйте в мокру або навіть трохи вологу погоду. Незначна вологість здатна потрапляти всередину фотоапарата і виводити з ладу його електронні вузли. Ті ж застереження відносяться до зйомок у душових, лазнях, саунах і ванних кімнатах.
5. Бережіть фотоапарат від потрапляння піску і крихт при використанні його на пляжі. Зйомка при сильному вітрі або фотокамера, що лежить біля піску може стати причиною виходу з ладу об'єктива.
6. При роботі об'єктива не бороніть механізму висунення / складання.
Виконуючи запропоновані правила експлуатації, Ви зможете вберегти фотоапаратуру від передчасних ушкоджень та подовжить термін її відданої служби Вам.