Ремонт ноутбуків

Вам терміново необхідний ремонт ноутбукаНе можете визначитись із вибором сервісного центру у Львові? Всі послуги ремонту ноутбуків Вам пропонує «ВАШ СЕРВІС».
 

Комплексний ремонт ноутбуків

Ми пропонуємо широкий спектр послуг обслуговування Ваших ноутбуків.

Здійснюємо ремонт ноутбуків та нетбуків HP, Apple, Asus, Acer, Compaq, Fujitsu, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba та інших.

Забезпечуємо якісний та швидкий ремонт ноутбуків найскладніших типів поломок.

Ми здійснюємо ремонт ноутбуків:

 • Заміна матриць ноутбуків (ремонт інвертора, заміна лампи підсвічування екрана);
 • Ремонт клавіатур;
 • Ремонт материнських плат;
 • Ремонт блоків живлення;
 • Ремонт CD-, DVD-ROM;
 • Заміна акумуляторів;
 • Встановлення/заміна жорстких дисків, модулів пам’яті;
 • Заміна корпусу та його частин;
 • Налаштування ПО, встановлення драйверів;
 • Чистка ноутбука та системи охолодження;
 • Зняття пароля BIOS

Ми з успіхом допомогли розв’язати проблеми тисячам клієнтів. Здійснимо якісний ремонт ноутбука і Вам!

Ремонт ноутбука у Львові з перевагами для Вас


Етапи проведення ремонту ноутбуків:

 1. За вашим зверненням, наші спеціалісти негайно проведуть комплексну діагностику ноутбука чи нетбука.
 2. Після виявлення несправностей – інформуємо клієнтів і узгоджуємо умови надання послуг.
 3. Сервісне обслуговування здійснюється з використанням найсучаснішого обладнання та новітнього програмного забезпечення. Проводимо ремонт ноутбуків чи нетбуків у визначені терміни і з гарантією якості та надійності.
 4. Тестуємо відремонтовану техніку.
 5. Здійснення оплати клієнтами та повернення ноутбука власнику.

 

Ремонт ноутбуків HPПершими користувачами ноутбуків HP була студія Walt Disney. З 2002 року Compaq об’єдналися з HP в один бренд, що принесло їм світове визнання.
Ремонт ноутбуків CompaqАле лідери ринку також потребують сервісного обслуговування. Тому ремонт ноутбуків HP та Compaq проводиться нашими спеціалістами з використанням новітніх технологій і триває всього 1-3 дні.
Ремонт ноутбуків AppleНазва ноутбуків Apple має декілька версій, одна з яких – створення техніки Apple з екологічно чистих матеріалів. При ремонті ноутбуків Apple відбувається заміна запчастин на нові. Співпраця з оригінальними виробниками комплектуючих дозволяє нам зробити це швидко і якісно.
Ремонт ноутбуків SonyНоутбуки Sony є достойними конкурентами Apple. Девіз компанії Sony: «Як ніхто інший». Тому усунення будь-яких несправностей ноутбуків Sony здійснюється нами з використанням фірмових запчастин і відповідає всій оригінальності цієї техніки.
Ремонт ноутбуків LenovoРозроблені китайськими вченими ноутбуки Lenovo працюють на основі викуплених технологій IBM. Ми проводимо ремонт ноутбуків Lenovo лише кваліфікованими спеціалістами з практичним досвідом роботи з системами IBM.
Ремонт ноутбуків AsusНоутбуки Asus популярні завдяки правильній ціновій політиці. Причиною несправностей часто стає недбайлива їх експлуатація. «ВАШ СЕРВІС» з радістю зробить заміну будь-яких деталей та відремонтує будь-який ноутбук Asus за короткий термін та розумні гроші.
Ремонт ноутбуків AcerНазва компанії Acer означає «цілеспрямований», чим підкреслює своє багаторічне зростання на ринку. Ремонт ноутбуків Acer простий у виконанні та здійснюється нашими майстрами за дуже короткий час.
Ремонт ноутбуків MSI«Якісна продукція виховує вірних покупців» - девіз компанії MSI, заснованої колишніми менеджерами Sony. Тому ми із задоволенням полагодимо ноутбуки MSI і виконаємо всі потрібні налаштування.
Ремонт ноутбуків FujitsuКомпанія Fujitsu заснована в 1923 році. Зараз це одна з лідируючих ІТ компаній. Ремонт ноутбука Fujitsu найчастіше проводиться із заміною запчастин і триває 1-3 дні.
Ремонт ноутбуків SamsungSamsung - найбільший світовий виробник електроніки і лідер з виробництва стильних ноутбуків. Але і з ними стаються несправності, що потребують якісного сервісного обслуговування. Ми здійснюємо ремонт ноутбуків Samsung з використанням новітніх технологій і будь-якої складності.
Ремонт ноутбуків ToshibaНоутбуки Toshiba – розпочали еру ноутбуків і завоювали визнання мільйонів людей. Але, як кожна техніка, потребують якісного догляду. «ВАШ СЕРВІС» надасть послуги ремонту ноутбуків Toshiba і забезпечить Ваш ноутбук надійним функціонуванням на тривалий час.